Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметры
Диаметр - 80 см
Высота - 74 см
Материал - каленое стекло, хромированная сталь
Цвет - бесцветный
Вес - 28,5 кг
На фото стул К 100
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Круглый |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | хромированная сталь |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 80 мм |
| Ширина стола | 80 мм |
| Высота стола | 74 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | каленное стекло |
Информация для заказа
- Цена: 3 254 ₴



