Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Ширина - 67 см
Глубина - 70 см
Высота - 112-119 см
Высота сидения - 48-55 см
Материал - ткань
Цвет - серый
Вес - 16,400 кг
Прорезиненные колеса
Механізм - MULTIBLOCK
MULTIBLOCK— це п'ятипозиційний механізм гойдання, переваги якого полягають у тому, що: 1) легко встановити необхідну висоту сидіння завдяки простому важеля, з'єднаного з пневматичним підйомником; 2) жорсткості гойдання крісла регулюється гвинтом (а не тільки залежить від ваги сидить); 3) важіль, який є частиною конструкції, дозволяє закріпити крісло і навпаки, дає можливість гойдання в п'яти позиціях — ви можете самі вибрати і встановити одну з них. Крім того, передбачено «антишок-ефект» — захист від удару спинкою. Коли ви перемикаєте механізм в положення гойдання, крісло залишається в початковому стані і тільки після додатки незначних зусиль спинка приводиться в рух і з'явиться можливість гойдатися
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 67 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Высота с учетом спинки | 112 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 15 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | ткань |
- Цена: 6 088 ₴




