Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Длинна - 160-240 см
Ширина - 92 см
Высота - 75 см
Материал - основа-металл/агломерат
Цвет - белый мрамор/черный
На фото стул: K528, K527
Стіл Fernando - це квінтесенція сучасності та функціональності, яка додасть вашому дому неповторний стиль. Складна стільниця з агломерату імітує елегантність білого мармуру, надаючи кімнаті легкий і вишуканий характер. Це не просто стіл, це центр аранжування, який здивує вас своїм інноваційним підходом до дизайну. Унікальність столу Fernando полягає не тільки в його естетичності, але і в його практичності. Завдяки складній стільниці ви можете підлаштувати її розмір відповідно до мінливих потреб і кількості гостей. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує функціональність у поєднанні з сучасним стилем. Чорні U-подібні сталеві ніжки є не тільки стійкою конструкцією, але й привабливим елементом, який надає столу Fernando характерний сучасний вигляд. Поєднання білого мармуру і насиченого чорного робить цей стіл не просто предметом меблів, а справжнім витвором мистецтва, який привертає погляд і додає елегантності всьому оточенню. Інвестуйте в настільний шедевр - стіл Fernando, який не тільки виправдає ваші очікування щодо практичності, але й створить неповторну атмосферу сучасної краси у вашому домі. Внесіть у свій інтер'єр унікальний дизайн, який буде відображати ваш смак і стиль життя. розміри: 160-240/92/75 см; розсувний стіл, матеріал: спечена сталь / сталь з порошковим покриттям, колір: стіл - білий мармур, ніжки - чорні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый мрамор |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1600 мм |
| Ширина стола | 920 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | Агломерат |
Информация для заказа
- Цена: 36 944 ₴





