Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Длинна - 120 см
Ширина - 120 см
Высота - 77 см
Материал - лакированный МДФ
Цвет - белый лак/белый.
На фото стул : K537
Цей сучасний стіл з білого МДФ є справжнім шедевром дизайну, який неодмінно додасть елегантності та стилю вашому простору. Його мінімалістична форма з однією суцільною ніжкою надає йому унікальний характер, роблячи його функціональним і компактним. Квадратний верх із закругленими кутами надає йому ніжності та тонкої витонченості. Це не тільки естетичний витвір мистецтва, але й практичне рішення для 4 осіб. Завдяки відповідним розмірам стільниці ви створите ідеальне місце для зустрічей, сімейних обідів або вечірніх бесід. МДФ білого кольору додає легкості і візуально збільшує простір, завдяки чому стіл ідеально вписується в сучасний дизайн інтер'єру. Вибираючи цей стіл, ви інвестуєте не тільки в предмет меблів, але й в атмосферу. Елегантність, функціональність і сучасний дизайн - все це ви знайдете в цьому унікальному столі, який стане серцем вашого житлового простору. розміри: 120/120/77 см; матеріал: МДФ лакований, колір: білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Высота стола | 770 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ |
| Каркас, ножки | МДФ |
| Фасады | МДФ |
Информация для заказа
- Цена: 14 760 ₴





