Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину на протяжении 14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Ширина - 66 см
Глубина - 66 см
Высота - 120-130 см
Высота сидения - 44-55 см
Материал - еко кожа/сетка
Цвет - черно-красный
Вес - 19,0 кг
Регулируэмые подлокотники
колеса-каучук
максимальная нагрузка 120 кг
Механізм MULTIBLOCK
MULTIBLOCK — це п'ятипозиційний механізм гойдання, переваги якого складаються в тому, що 1) легко встановити необхідну висоту сидіння завдяки простому важелю, поєднаному з пневматичним підіймачем; 2) жорсткість гойдання крісла регулюється гвинтом (а не тільки залежить від ваги того, хто сидить); 3) важіль, що є частиною конструкції, дає змогу закріпити крісло та навпаки, дає можливість гойдання в п'яти позиціях — ви можете самі вибрати та встановити одну з них. Крім того, передбачений «антишок-ефект» — захист від удару спинкою. Коли ви перемикаєте механізм у положення гойдання, крісло залишається в первісному стані та тільки після застосунку незначних зусиль спинкаприводиться в рух і з'явиться можливість гойдатися
Багатофункціональний пристрій встановлюється переважно на ергономічні крісла й офісні крісла для керівників преміумсегменту. Дає змогу точно налаштувати крісло під особливості та переваги користувача, що робить робочий процес максимально комфортним.
Має стандартний набір налаштувань популярного механізму Топган. Але, на відміну від, витримує підвищене навантаження до 120 кг. Ця особливість сприяє збільшенню терміну експлуатації самого виробу. Як і належить усім пристойним крісельним механізмам, регулює висоту сидіння.
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 66 см |
| Глубина кресла | 66 см |
| Высота с учетом спинки | 120 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 44 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Основной обивочный материал | эко кожа |
| Цвет | |
| компьютерное и офисное кресло | Черный |
- Цена: 9 504 ₴



