Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметры
1) Длинна - 40 см
Ширина - 40 см
Высота - 44 см
2) Длинна - 33 см
Ширина - 33 см
Высота - 38 см
Материал - ткань бархат/сталь хромированная
Цвет - темно зеленый/золотой
Вес - 6.6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | сталь |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.6 кг |
| Длина | 400 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань бархат |
Информация для заказа
- Цена: 3 701 ₴




