Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметры
Диаметр - 100 см
Высота - 76 см
Материал - каленное стекло, металл
Цвет - черный с эфектом камня
Вес - 35 кг
на фото стул : FRANCO VELVET
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | стекло |
| Каркас, ножки | сталь покрытая краской |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | каленое стекло |
Информация для заказа
- Цена: 11 280 ₴





