Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше) Описание товара:
Диамерт-100 см
Высота: 76
Материал: МДФ+шпон / сталь с порошковым покрытием
Цвет: столешница орех, ножки-черный
На фото стул K547
Стіл Edgar - відмінний вибір, який збагатить ваш інтер'єр елегантністю та функціональністю. Його кругла верхня частина з МДФ, ламінованого теплого горіхового кольору, надає йому вишуканого характеру, ідеально підходить для різноманітних композицій. Чорні металеві ніжки не тільки додають сучасності, але й забезпечують довговічність і стабільність. Стіл Едгар не тільки вражає своїм дизайном, але й є зручним місцем для зустрічей або спільної трапези. Його універсальний зовнішній вигляд дозволяє легко адаптувати його до різних стилів інтер'єру, становлячи як практичний, так і естетичний елемент вашого будинку. Подумайте про придбання столу Edgar і насолоджуйтесь гармонією та комфортом, який він принесе у ваше житлове приміщення. розміри: 100/76/55 см; матеріал: шпонований МДФ - меламін / сталь з порошковим покриттям, колір: верх - горіх, ніжки - чорніХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет | Орех |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Каркас, ножки | сталь покрытая краской |
Информация для заказа
- Цена: 4 594 ₴



