Товар может быть как в наличии, так и под заказ. Наличие уточняйте у менеджера. Работаем по предоплате 10%.
Параметры
Ширина - 90 см
Глубина - 90-158 см
Высота - 102-76см
Высота сидения - 47 см
Цвет - темно синий, серый
Материал - ткань
Вес - 33 кг
90
90÷158
102÷76
47
Розкішне крісло Bard має м'яке сидіння і високу спинку, які оббиті тканиною в універсальних кольорах (сірий і синій), що робить стилізацію інтер'єру творчою і неповторною.
Bard має розкладну функцію, значно допоможе вам розслабитися після важкого робочого дня і допоможе відновити сили. Цікавий дизайн крісла прекрасно вписується в сучасні тенденції облаштування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Глубина | 900 мм |
| Высота | 1020 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | ткань |
| Обивочный материал | ткань |
Информация для заказа
- Цена: 14 191 ₴












