Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Диаметр - 135 см
Высота - 76 см
Материал - агломерат/ сталь с порошковым покрытием
Цвет - зеленый/черный
На фото кресла: K553
Kod towaru: V-CH-K/553-KR-BEŻOWY
Dostawa 2024-07-31
Two
Стіл Giovani - це не просто предмет меблів, а справжній витвір мистецтва, який змінить характер вашого інтер'єру. Його кругла верхня частина з агломерату імітує красу зеленого мармуру, надаючи кімнаті виняткового шарму та елегантності. Форма столу надзвичайно витончена, а сталеві вигнуті чорні ніжки додають йому сучасності та стилю. Цей стіл не тільки вражає своїм естетичним дизайном, але й чудово поєднує функціональність із вишуканим стилем. Його міцна конструкція гарантує довговічність, і в той же час його легка форма робить його центром будь-якої кімнати. Завдяки вражаючому поєднанню високоякісних матеріалів і унікального дизайну стіл Giovani не тільки відповідає вашим очікуванням щодо використання, але й стає надихаючим елементом дизайну. Завдяки цьому ваші зустрічі за столом набудуть нового виміру, а інтер'єр набуде неповторного характеру.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1350 мм |
| Ширина стола | 1350 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | сталь |
| Цвет | |
| Стол | Зеленый |
Информация для заказа
- Цена: 19 656 ₴




