Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Диаметр - 100 см
Высота - 73 см
Материал - каленное стекло, ножки золото хромированная сталь
Цвет - белый мрамор/ножки золото
Вес - 26 кг
Стіл Raymond 3 - це не просто предмет меблів, це справжня поезія в дизайні! Ця нова колірна версія столу - справжній шедевр, який привнесе у ваш інтер'єр сучасність і елегантність. Ефектна кругла стільниця зі скляним покриттям, що імітує білий мармур, є не лише естетичним доповненням, а й практичним рішенням, яке додасть вашій кімнаті характеру. Така стільниця не тільки підкреслює розкіш, але і додає простору і світла вашому інтер'єру. Сріблясті ніжки столу Raymond 3 - це квінтесенція сучасного дизайну. Вони додають елегантності та стилю, створюючи гармонійне ціле з рештою столу. Срібло чудово гармонує з білим мармуром, створюючи ефектний контраст, який неодмінно приверне увагу кожного, хто зайде у ваш будинок. Подаруйте своєму інтер'єру нове життя за допомогою цього унікального столу! розміри: fi 100/73 см, матеріал: скло / хромована сталь, колір: верх - білий мармур, ніжки - сріблоХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый мрамор |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 730 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | стекло |
| Каркас, ножки | хромированная сталь |
| Фасады | стекло |
| Цвет | |
| Стол | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 667 ₴



