Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Диаметр- 120 см
Высота - 76 см
Материал - МДФ/сталь крашеная
Цвет - белый
На фото стул K557
Придбання круглого столу Aramis - це відмінний спосіб внести сучасний і стильний елемент у свій інтер'єр! Повністю біла колірна гамма додає легкості та свіжості, надаючи кімнаті сучасний та елегантний характер. Металеві, білі ніжки забезпечують стійкість і довговічність, що робить стіл не тільки естетичним, але і практичним. Стільниця з МДФ і HPL в білому тераццо - це поєднання функціональності та естетики, що робить стіл Aramis не тільки стильним, але й легким у прибиранні. Його кругла форма сприяє вільному спілкуванню і створює приємну атмосферу під час сімейних зустрічей або вечірок. Поєднання цього столу зі стільцями K557 - це хіт - вони створюють цілісну і гармонійну композицію, яка неодмінно приверне увагу кожного, хто увійде у ваш інтер'єр. Варто інвестувати в стіл Aramis, щоб насолоджуватися не лише функціональністю, але й естетикою, яка додасть нового виміру вашому дому. Це більше, ніж просто предмет меблів – це вираження особистого стилю та уваги до деталей. Дізнайтеся, як Араміс може стати серцем вашого життєвого простору! розміри: 120/76/68 см; матеріал: МДФ + плита HPL / сталь з порошковим покриттям, колір: верх - терраццо, ніжки - білі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | сталь покрытая краской |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | МДФ+шпон |
| Столешница | крашенный МДФ |
| Цвет | |
| Стол | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 482 ₴











