Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше) Описание товара:
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше) Описание товара:
Диамерт-100 см
Высота: 76
Материал: МДФ+шпон / сталь с порошковым покрытием
Цвет: столешница дуб золотой, ножки-черный
На фото стул K530
Круглий стіл Едгар привнесе у ваш інтер'єр елегантність і стиль. Його стільниця, виготовлена з високоякісної ламінованої плити МДФ красивого кольору золотого дуба, додає неповторного шарму та тепла вашому житловому простору. Ніжки столу в сучасному чорному кольорі виготовлені з міцного металу, що гарантує довговічність і стійкість меблів. Завдяки такому гармонійному поєднанню матеріалів і кольорів стіл Edgar ідеально вписується в різноманітні інтер'єри - від класичних до сучасних. Крім естетичного зовнішнього вигляду цей стіл ще й функціональний. Його кругла форма сприяє вільному спілкуванню та інтеграції під час спільних зустрічей чи трапез. Це ідеальне місце, щоб створити незабутні моменти з родиною та друзями. Вибираючи стіл Edgar, ви інвестуєте не тільки в предмет меблів, але й в атмосферу, яка стане центром вашого дому. Його дизайнерський вигляд зробить кожну зустріч неповторною, а ваш інтер'єр придбає вишуканий характер. Дізнайтеся, як простий предмет меблів може стати ключовим елементом у визначенні стилю вашого будинку.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Каркас, ножки | металл |
| Фасады | МДФ шпонированный |
| Цвет | |
| Стол | Дуб золотой |
Информация для заказа
- Цена: 4 594 ₴











