Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше) Описание товара:
Диамерт-100 см
Высота: 76
Материал: агломерат / сталь с порошковым покрытием
Цвет: столешница белый, ножки-черный
на фото стул: K549
Стіл Едгар 2 - надзвичайно елегантний і функціональний предмет меблів, який неодмінно додасть неповторного характеру вашому інтер'єру. Компактний розмір робить його ідеальним навіть у невеликих приміщеннях, додаючи затишку та стилю. Чорні металеві ніжки надають столу сучасний і промисловий характер, що робить його ідеальним доповненням для людей, які цінують сучасний дизайн. Крім того, міцна конструкція забезпечує довговічність і стабільність, що дозволить вам насолоджуватися нею протягом багатьох років. Спечена стільниця з імітації білого мармуру надає столу Edgar 2 унікальний і розкішний вигляд. Таке елегантне поєднання матеріалів робить стіл не тільки практичним предметом меблів для обіду, але й унікальним декоративним елементом, який привертає увагу. Стіл Едгар 2 - це не тільки місце для прийому їжі, але й чудова пропозиція для тих, хто цінує естетику та дбає про деталі в інтер'єрі. Його мінімалістичний дизайн дозволяє легко адаптувати його до різних стилів розташування, що робить його універсальним елементом інтер'єру вашого будинку. Вирішіть купити стіл Едгар 2 і насолоджуйтеся не тільки практичним, але й стильним доповненням свого житлового простору. розміри: 100/76/55 см; матеріал: спечена / сталь з порошковим покриттям, колір: верх - білий мармур, ніжки - чорніХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | Агломерат |
| Цвет | |
| Стол | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 774 ₴





