Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Длинна - 120 см
Ширина - 70 см
Высота - 76 см
Материал - агломерат, сталь с порошковым покрытием
Цвет - белый мрамор/черный.
На фото стул: K552
Стіл Emilio - це не просто предмет меблів, а справжній витвір мистецтва, який привнесе у ваш інтер'єр елегантність і стиль. Прямокутна поверхня з білого мармуру надає йому унікального шарму, створюючи тонке поєднання сучасності та класики. Чорні металеві ніжки додають столу Emilio сучасний характер і стабільність. Завдяки невеликим розмірам він ідеально підходить для приміщень з обмеженим простором, зберігаючи при цьому функціональність і естетичність. Стіл Emilio доступний у двох розмірах. Інвестування в стіл Emilio означає не лише придбання предмета меблів, а й впровадження елемента у ваш дім, який приверне увагу та створить унікальну атмосферу. Дізнайтеся, як простота та витонченість можуть створити гармонійну композицію, яка зробить ваше місце ще більш унікальним. розміри: 120/70/76/100 см; матеріал: спечена / сталь з порошковим покриттям, колір: верх - білий мармур, ніжки - чорні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый мрамор |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 760 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 205 ₴




