Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Длинна - 180 (300) см
Ширина - 100 см
Высота - 76 см
Материал - МДФ шпонованный/стальс порошковым покрытием
Цвет - натуральный/черный
на фото стул: k533, K550
Стіл Генрі - це не просто предмет меблів, це справжня інвестиція у функціональність і стиль у вашому домі! Його найбільшою перевагою є неймовірна здатність висуватись до 3 метрів у довжину, що робить його ідеальним рішенням для різноманітних випадків та сімейних зустрічей. Дерев'яна стільниця з натуральним шпоном - це не тільки естетичний елемент, але й гарантія довговічності та елегантності. Підбір високоякісних матеріалів дозволяє столу Генрі ідеально вписатися в сучасні тренди, зберігаючи при цьому теплоту і натуральність деревини. Чорні металеві ніжки надають столу Henry промисловий характер, який ідеально вписується в багато інтер’єрів. Чорне покриття додає сучасності та робить стіл не лише практичним предметом меблів, а й дизайнерським елементом декору вашого дому. Стіл «Генрі» — це не лише місце для прийому їжі, це центр зустрічей, розмов і спільних моментів. Його функціональність дозволить вам легко підлаштувати його під кількість гостей, а елегантний дизайн неодмінно приверне увагу кожного, хто заходить у ваш будинок. Інвестуйте в стіл Henry і насолоджуйтеся комфортом, стилем і можливостями, які він пропонує! розміри: 180-300/100/75/136 см; розсувний стіл, матеріал: МДФ + натуральний шпон / сталь з порошковим покриттям, колір: стільниця - натуральний, ніжки - чорніХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб натуральный, Дуб |
| Цвет | Натуральный |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1800 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 3000 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Каркас, ножки | сталь покрытая краской |
| Фасады | МДФ шпонированный |
| Цвет | |
| Стол | Дуб натуральный |
Информация для заказа
- Цена: 25 128 ₴






