Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Длинна - 180-260 см
Ширина - 90 см
Высота - 75 см
Материал: столешница - агломерат, каркас - сталь с порошковым покритием
Цвет - белый с эфектом мрамору,черный мат
На фото стул: K542. K550
Стіл Hilario - це не просто предмет меблів, це справжній витвір мистецтва, який додає вашому інтер'єру унікальний, дизайнерський характер. Його сталева ніжка глибокого чорного відтінку не тільки додає сучасності, але й солідності. Це незвичайна форма, яка привертає увагу і виділяється в натовпі. Унікальність столу Hilario підкреслює стільниця з агломерату в ніжному білому відтінку мармуру. Однак це не звичайний білий мармур - це витончена, декоративна форма цього благородного каменю, яка надає столу неповторний характер і елегантність. Кожна деталь була ретельно продумана, щоб створити гармонійне та естетичне ціле. Крім того, можливість розкладання столу Hilario робить його не тільки дизайнерським, але і функціональним. Ідеально підходить як для інтимних зустрічей, так і для великих вечірок, гарантуючи комфорт і стиль одночасно. Придбання столу Hilario - це інвестиція у вишуканий дизайн і довговічність, які підкреслять унікальний характер вашого інтер'єру. Подаруйте собі розкіш і підкресліть індивідуальний стиль свого будинку за допомогою цього унікального предмета меблів. розміри: 180-260/90/75/125 см; розсувний стіл, матеріал: спечена сталь / сталь з порошковим покриттям, колір: стіл - білий мармур, ніжки - чорні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый мрамор |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1800 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | Агломерат |
| Столешница | Агломерат |
Информация для заказа
- Цена: 36 360 ₴





