Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Длинна - 120см
Ширина - 120 см
Высота - 77 см
Материал - агломерат/сталь с порошковым покритием
На фото стул: K559
Цвет - черный
Придбання круглого столу Manuel - це ідеальний спосіб привнести елегантність і стиль у ваш інтер'єр. Його чорна, сталева, скляна ніжка не тільки міцна, але й витончена, що ідеально вписується в різноманітні аранжування. Красива стільниця зі спеченої імітації чорного мармуру, безсумнівно, є його найбільшою перевагою. Кольори надають йому унікальний, розкішний характер, який неодмінно приверне увагу кожного спостерігача. Це не тільки функціональний предмет меблів, але й унікальний декоративний елемент, який додасть вашому дому нотку сучасності та вишуканості. Стіл Manuel буде ідеальним і як місце зустрічі для кави чи романтичної вечері, і як центральне місце під час великих вечірок. Його кругла форма сприяє вільному спілкуванню, створює приємну атмосферу за столом. Вибираючи стіл Manuel, ви інвестуєте не лише в практичне рішення для повсякденного використання, а й у дизайнерський елемент, який збагатить декор вашого дому. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує в інтер'єрі як функціональність, так і естетику. Відкрийте для себе красу простоти та елегантності з круглим столом Manuel! розміри: 120/77 см; матеріал: спечена / сталь з порошковим покриттям, колір: верх - чорний мармур, ніжка - чорнаХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Высота стола | 770 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | Агломерат |
| Каркас, ножки | сталь с порошковым поерытием |
| Форма столешницы стола | круглая |
| Цвет | |
| Стол | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 19 094 ₴




