Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розміри:
119-129 cm
44-54 cm
68 cm
50 cm
Матеріал:
- сіра сітка, мультиблок, регульовані підлокітники, регульований підголівник, ергономічний поперековий відділ, нейлонові колеса, максимальне навантаження 120 кг, привод 4 класу
Комп'ютерне крісло DEVON польського дистриб'ютора меблів Signal характеризується дуже простим і універсальним дизайном, завдяки чому відмінно адаптується як в класичних, так і в сучасних інтер'єрах.
Спинка крісла профільована, тобто має анатомічно правильну форму. В оббивці спинки крісла використана тканина-сітка, що володіє аеро-ефектом, яка добре пропускає повітря. Сидіння обтягнуте тканиною.
Механізм Multiblock, встановлений в цій моделі, передбачає плавну зміну висоти сидіння, вільне гойдання, фіксацію спинки в потрібному для користувача положенні і обертання на 360 градусів. Рухливі підлокітники 4D, регульований підголівник та поперекова частина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 68 см |
| Глубина кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 81 см |
| Высота посадочной части кресла | 44 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 44 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Цвет | |
| Офисное и компьютерное кресло | Черный |
- Цена: 7 840 ₴







