Товар может быть как в наличии, так и под заказ.
Наличие уточняйте у менеджера.
Работаем по предоплате 10%.
После принятия заказа цена зафиксированна в гривнах.
Если нет товара на складе поставщика, сроки доставки в Украину 10-14 рабочих дней (при наличии на складе в Польше)
Параметры
Длинна - 180-260 см
Ширина - 90 см
Высота - 75 см
Материал: столешница - spiek , каркас - сталь с порошковым покритием
Цвет - горіх,черный мат
Купити розсувний стіл Hilario - відмінне рішення для тих, хто цінує не тільки функціональність, але й естетику в обстановці. Його надзвичайно елегантний і дизайнерський вигляд зробить його беззаперечним центром вашого інтер'єру. Чорна сталева ніжка столу, зігнута в витончену форму, не тільки додає довговічності, але й надає витонченого характеру. Це елемент, який привертає увагу і надає кімнаті сучасний вигляд. Унікальність столу Hilario також підкреслює стільниця з агломерату, що імітує чорний мармур. Таке незвичайне поєднання матеріалів робить ваш стіл не тільки практичним предметом меблів, а й справжнім витвором мистецтва. Додатковою перевагою є його складна конструкція, яка дозволяє регулювати його розмір відповідно до мінливих потреб. Це ідеальне рішення як для невеликих зустрічей, так і для великих прийомів. Придбання столу Hilario - це інвестиція в стильний і функціональний інтер'єр, який неодмінно приверне увагу кожного, хто його побачить. і
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет | Орех |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1800 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1800 мм |
| Цвет | |
| Стол | Орех, ножки черные |
Информация для заказа
- Цена: 36 360 ₴





