Білий розкладний стіл 200 BONUCCI CERAMIC (білий мармор/ніжки горех)200(250)x98 (Signal)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1493
58 368 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина -200(250) см
Ширина - 98 см
Висота - 76 см
Матеріал -
стільниця: скло гартоване, італійська кераміка STATUARIO VENATO.
ніжки- МДФ+шпон
Колір - стільниця-білий мармур мат, ніжки-горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Загартоване скло |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Горіх |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 200 мм |
| Ширина столу | 980 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло, Кераміка |
| Каркас, ніжки | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 368 ₴










