Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметры
Длинна - 160(220) см
Ширина - 90см
Высота - 75 см
Материал - МДФ-каленное стекло, МДФ+сталь матовая
Цвет - белый/ белый лакированный
Вес - 80.0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 224 ₴





