
Розкладний стіл графіт 160 Cassino II Ceramic графіт/білий 160(220)х90 (Signal)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1525
48 624 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 160-220 см
Ширина - 90 см
Висота - 76 см
Матеріал - гартоване скло+італійська кераміка, МДФ
Колір - графіт/білий
Вага - 122,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Графіт |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | нержавіюча сталь, МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | гартоване скло кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 624 ₴



