Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 50 см |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | скло тоноване |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | гартоване скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴






