Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Висота/глибина сидіння/загальна ширина/висота сидіння: оббивка: візерунок T19 / каркас: дерево, колір: темний горіх
Висота 96/47
Ширина 45
Параметри
Ширина — 45 см
Глибина — 42 см
Висота - 96 см
Висота сидіння — 47 см
Матеріал — дерево/тканина
Колір — темний горіх/темно бежевий
Вага — 6,100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | темний горіх |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 771 ₴



