Параметри
Довжина — 100 см
Глибина — 46 см
Висота — 48 см
Матеріал — тканина: оксамит, неіржавка сталь
Колір чорний, золотий
Вага — 10,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 928 ₴




