Параметри
Довжина — 99 см
Глибина — 30 см
Висота — 45 см
Матеріал — тканина, неіржавка сталь
Колір чорний
Вага — 7,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Довжина | 990 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | нержавіюча сталь |
| Обивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 248 ₴



