Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 100 см
Глибина - 46 см
Висота - 48 см
Матеріал - тканина : оксамит, нержавіюча сталь
Колір - чорний, срібний
Вага - 10,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴




