Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%бщая - 83 см
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Крісло, тканина, каркас: метал. Сидіння обертається на 360 градусів. Розміри крісла: A - 83, B - 73, C - 44, D - 50, E - 87, F - 22 см...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 73 см |
| Глибина | 87 см |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 476 ₴










