Параметри
Ширина — 45 см
Глибина — 46 см
Висота - 95 см
Матеріал — дерево/екошкіра
Колір — темно коричневий
Вага — 6,300 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 438 ₴




