| № | Найменування | Висота | Ширина | Глибина | Кількість |
| 1. | Вітрина VIGO 90 скло | 35 см | 90 см | 32 см | 2 шт |
| 2. | TV тумба Vigo 140 | 30 см | 140 см | 40 см | 1 шт |
Метеріал: корпус — ламінований матовий ДСП, фасад — ламінований глянсовий МДФ.
Вітальня VIGO 8 дуже стильна та компактна вітальня для невеликих приміщень. Вона комплектується ТВ-тумбою з двома відділеннями та глянсовими дверима, а також двома навісними невеликими вітринами. Вітрини можуть кріпитися до стіни як вертикально, так і горизонтально. Також вони можуть додатково обладнуватися кольоровою підсвіткою.
Вітальню можна придбати як комплектом, так і поелементно. Кожен елемент меблів можна купити окремо.
Меблі можуть доукомплектовуватися кольоровою LED-підсвіткою.
Ціна без LED-підсвітки.
LED підсвітка: 2 Vigo -1 шт.
- синій
- зелений
- червоний
- білий
-
Є варіанти меблів
- Білий мат/Білий глянець
- Білий мат/Чорний глянець
- Чорний мат/Білий глянець
- Чорний мат/Чорний глянець
-
У виробництві використовується високоякісне ламіноване ДСП завтовшки 16 мм фірм Egger і Kronospan, яке чудово зарекомендувало себе на європейському меблевому ринку. Цей матеріал вирізняють високі експлуатаційні та естетичні характеристики, а також тривалий термін експлуатації. Він відповідає європейським стандартам гігієнічності, не виділяє запаху та не виділяє формальдегідів.
-
Меблі комплектуються надійною та практичною фурнітурою від німецького виробника Hettich, яка давно зарекомендувала себе як високоякісна, міцна, довговічна. Усі комплектуючі Hettich суворо відповідають міжнародним стандартам.
Скляні полиці та поверхні виготовлені з високоміцного загартованого скла завтовшки 8 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Країна виробник | Польща |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Колір | Біло чорний |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 14 339 ₴


Відправка з 27 березня 2026
