Параметри
Довжина — 60 см
Ширина — 60 см
Висота — 50 см
Матеріал — ламінований ДСП
Колір — білий мат, білий глянець
Всі відтінки меблів
- Білий мат/Білий глянець
- Білий мат/лате глянець
- Білий мат/Сірий глянець
- Білий мат/Чорний глянець
- Дуб сонома мат/Білий глянець
- Чорний мат/Білий глянець
- Чорний мат/Чорний глянець
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 076 ₴




