Білий розкладний стіл кераміка 160 ARMANI CERAMIC білий(ефект мармуру) чорний мат 160(220)x90 (Signal)
- В наявності
- Код: 01507/ARMANIBC160
36 480 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметры
Длинна - 160-220 см
Ширина - 90 см
Высота - 75 см
Материал: столешница - МДФ+италийская керамика, каркас - МДФ + металл.
Цвет - белый с эфектом мрамора,черный мат
Вес - 101,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | стіл розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал, МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 480 ₴












