Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 120 см
Ширина - 120 см
Висота - 75 см
Матеріал - стільниця : шпон , каркас: метал
Колір - дуб/чорний
Круглий стіл Ritmo Signal виготовлений з високоякісних матеріалів. Він буде ідеальним доповненням домашніх інтер'єрів, але також прекрасно зарекомендує себе в громадських місцях.
Дубова стільниця і чорна рамка - ідеальне поєднання кольорів для інтер'єрів лофт.
Цікава форма основи замість чотирьох класичних ніжок представляє цікавий дизайн в індустріальному стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | Натуральний шпон |
- Ціна: 8 800 ₴








