Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 160-210 см
Ширина - 90 см
Висота - 76 см
Матеріал: стільниця - МДФ+кераміка, каркас - МДФ метал.
Колір - білий з ефектом мармуру
Вага - 99.3 кг
Розкладний стіл Saturn II Ceramic - це поєднання практичності та модного дизайну. Запропоновану модель можна сміливо розмістити як у вітальні, так і їдальні.
Але головна і сама приємна особливість цього столу у тому, що він розкладається. За кілька секунд, не докладаючи особливих зусиль, ви можете збільшити розмір стільниці. За таким столом легко розташується до десяти чоловік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | матове |
| Стільниця | МДФ+кераміка |
- Ціна: 37 104 ₴








