Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
1) Довжина - 40 см
Ширина - 40 см
Висота - 43 см
2) Довжина - 45 см
Ширина - 45 см
Висота - 49 см
Матеріал - гартоване скло/сталь фарбована
Колір - мармур/чорний
Журнальні столики Manta в комплекті з 2-х штук – це вишуканість і привабливість, оформлені в сучасній стилістиці. Ідеально рівна і гладка поверхня з загартованого скла, надійно інкрустована в металевий каркас. Такі столики стануть справжньою знахідкою для невеликих приміщень. Приємний дизайн в парі з відмінним функціоналом – достатній привід, щоб звернути увагу на даний набір столиків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | кругла |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 450 мм |
| Глибина столика | 450 мм |
| Висота столика | 490 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | гартоване скло |
- Ціна: 5 140 ₴



