Параметри
Ширина — 75 см
Глибина сидіння - 56 см
Глибина крісла (у загальному) — 85 см
Висота — 101 см
Матеріал — тканина оксамитова
Колір — чорний/венге
Вес - 25,0 кг
A - 101, B - 75, C - 41, D - 56, E - 85

У запропонованому кріслі дизайнером вдалося поєднати лаконічні форми й оригінальний дизайн. Він обов'язково займе гідне місце у вашій вітальні або офісі.
Спинка та сидіння максимально враховують особливості фігури, тому вони ергономічні та комфортні.
Купуючи таке крісло від фірми Signal, будьте впевнені, що зробили вигідне вкладення. Воно вам не тільки довго слугуватиме, а й прикрасить інтер'єр і заощадить гроші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | тканина |
| Обивний матеріал | тканина оксамит |
| Каркас крісла | дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 175 ₴




