Параметри
Ширина - 75 см
Глибина общ — 85 см
Глибина сидіння — 56 см
Высота общ - 101 см
Висота сидіння — 41 см
Колір бежевий/бук
Матеріал — тканина оксамит, дерево бук
Вес - 25,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Довжина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 410 ₴



