Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри: 110/70/76
Довжина - 110 см
Ширина - 70 см
Висота - 76 см
Матеріал - MDF ЛАМИРИРОВАННЫЙ/фарбована сталь
Колір - ГОРІХ
Вага - 38,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стілець | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Опори столу | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
| Стільниця | ламінована дошка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 842 ₴



