Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Ширина — 71 см
Глибина — 79 см
Висота — 97 см
Висота сидіння — 44 см
Колір — зелений/чорний
Матеріал — тканина/фарбована сталь
Вага — 26,3 кг
70
64
75
43
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 790 мм |
| Висота | 970 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | тканина |
| Каркас крісла | хроминованная сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 796 ₴



