Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 180 см
Ширина - 130 см
Висота - 75 см
Матеріал - МДФ
Колір - дуб артизан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Колір | Дуб Артизан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 1300 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 575 ₴



