Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Діаметр - 110 см
Висота - 75 см
Матеріал - МДФ шпон, метал фарбований з порошковим покриттям
Колір - білий мармур/чорний
Характеристики
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Довжина столу | 1100 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 1100 мм |
| Основні | |
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | МДФ, натуральний шпон |
| Стільниця | мдф, натуральний шпон |
| Каркас, ніжки | сталь з порошковим покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 906 ₴








