Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера. Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі
Параметры
Длинна - 140 (180) см
Ширина - 90 см
Высота - 76 см
Материал - ламінований ДСП/ніжки-дерево
Цвет - дуб вотан/ніжки чорні
Перенесіть себе у світ елегантності та практичності з розсувним столом Gulian. Стільниця, виготовлена з ламінованої плити МДФ у чудовому кольорі дуба Вотан, випромінює природну красу та міцність. Ніжки з масиву дерева глибокого чорного кольору не тільки гарантують стійкість, але й додають нотку вишуканого дизайну. Нехай Gulian стане цінним елементом вашого інтер'єру, поєднуючи функціональність зі стилем. Насолоджуйтесь легкістю налаштування свого середовища завдяки складній конструкції, і дозвольте всьому цьому випромінювати гармонію між сучасним дизайном і повсякденним використанням. розміри: 140-180/90/76/153 см; розсувний стіл, матеріал: ламінований меблевий щит / масив дерева, колір: стільниця - дуб Вотан, ніжки - чорніХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський |
| Колір | Дуб молочний + венге темний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
| Колір | |
| Стіл | Дуб вотан, ніжки чорні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 672 ₴




