Товар може бути як у наявності, так і під замовлення.
Наявність уточнюйте в менеджера.
Працюємо за передоплатою 10%.
Після прийняття замовлення ціна зафіксована в гривнах.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина — 100(138) см
Ширина — 60 см
Висота — 75 см
Матеріал — ламінований ДСП
Колір — дуб вотан/ніжки чорні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1380 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 278 ₴












