

Скляний круглий чорний стіл 100 CALVIN ефект мрамова чорний / золото (signal)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9005А
15 040 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 100 см
Ширина - 100 см
Висота - 75 см
Матеріал - гартоване скло, сталь
Колір - ефект мармуру чорний/золотий
Вага - 11.0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | гартоване скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 040 ₴



