Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 140 см
Ширина - 80 см
Висота - 76 см
Матеріал - гартоване скло, МДФ, фарбована сталь
Колір - чорний
На фото крісло: PIANO VELVET
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 472 ₴






