Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 105 (140) см
Ширина - 65 см
Висота - 75 см
Матеріал - МДФ
Колір - дуб сонома
Вага - 25 кг
На фото стілець - K261
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Дуб Сонома |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1050 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 080 ₴






