Параметри
Довжина - 120 см
Ширина - 75 см
Висота - 75 см
Матеріал - МДФ
Колір - дуб сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 980 ₴



