Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина — 100-250 см
Ширина — 100 см
Висота — 76 см
Матеріал — стільниця — натуральний шпон дубовий/рамаста-сталь фарбована
Колір — дуб/чорний
Вага — 64.0 кг
На фото крісло: Azalia
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | масив дерева, натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | Дерево, метал |
| Фасади | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 440 ₴











