Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина — 136-176 см
Ширина — 80 см
Висота — 76 см
Матеріал — ламінований меблева дошка
Колір — дуб вотан/коричневий
Вага — 46.0 кг
Розсувний стіл PLATON Сигнал являє собою модерністський корпус. Прямокутна конструкція верху, виготовлена в 136 см, розкривається за допомогою додаткових елементів завдовжки 176 см. Матеріал, який використовується у виробничому процесі, відомий своєю підвищеною стійкістю до високих температур, вологи, а також до невеликим ушкодженням і подряпинам. Незвичайний вигляд столу привнесе в облаштовану кухню або вітальню нотку високої естетики — ніхто не пройде повз нього байдужість. Модель PLATON обладнаний ніжками у формі колони, що схожі на букву V, додатково розміщеними на прямокутній основі. Представлений стіл гарантує кожному користувачеві потрібну кількість місця — також можна буде розташувати прикраси, що доповнюють скандинавський характер інтер'єру. Модель PLATON доступна в комбінації дуба вотан із видимою текстурою та бронзи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб вотан, Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1360 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1760 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1360 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
| Колір | дуб вотан коричневий |
- Ціна: 8 320 ₴








